DENEMEMİSYONUMUZ; DAS ASANSÖR sahip olduğu uluslararası kalite ve güvenlik standartlarını, üstün teknoloji ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ürün çeşitliliğinin yanına güvenilirlik ve kalite anlayışını da ekleyerek hizmet vermeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ: Teknolojinin geldiği son noktayı göz önüne alırsak M.Ö. yük taşıma, korunma ve savunma amaçlı kullanılan dolapların günümüzde içerisinde LCD ekranların bulunduğu, müzik dinletme özelliği olan hatta birçoğuna görüntü özelliği de eklenen asansörlere dönüşmüştür. En öne mlisi de yüksek yapıların temel ihtiyaçlarından birisi olduğu, su götürmez bir gerçektir. Bu gün asansör; işyerlerinde, evlerde, okullarda, hastanelerde son derece önem taşımaktadır. Hal böyle olunca DAS ASANSÖR en temel ihtiyaca dönüşen yürüyen merdiven ve asansör sistemlerine her gün yeni bir özellik ekleyerek gelecekte de güncel teknoloji kullanımı ve güvenilirliği ile hizmetlerine devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ: Hizmet çeşitliliği, gününde teslim, kaliteli üretim öncelikli ilkemiz. Müşterilerimizle güven ve samimiyet üzerine kurulu bir iletişim ile sürekli memnuniyeti sürdürmek ve bu değerleri kaybetmemektir.